| eo12345 a întrebat:

vreau sa va intreb ceva: eu am 1.63 m si 51 kg, si dupa cum mi-au spus alti sunt numai bine, dar eu vreau sa slabesc pentru ca am burta si vreau sa nu se mai vada.imi puteti spune cateva metode de slabit? dar fara pastile sau diete.Ms

Răspuns Câştigător
| c0okie a răspuns:

Mere. E o metoda buna de a slabi, mai ales ca e anotimpul fructelor, deci nu e nici costisitor. Cand simti nevoia de mancare, mananca mere pana simti ca te-ai saturat. Dar nu toata ziua mere; sunt acide. Incearca sa le combini cu un iaurt, pepene, mancare simpla in general, sau multe fructe. Sper ca te-am ajutat kiss

1 răspuns:
| andreea_5894 a răspuns:

Abdomenebig grin sau cauti pe youtube, sunt foarte multe exercitii... Fara sport nu cred ca vei reusi. Spor la slabit