| CodrinValentin a întrebat:

Vreau si eu cateva statusuri pentru facebook FOARTE amuzante!

2 răspunsuri:
| 德尼莎 a răspuns:

Lumea e ca o barca, Omul e pilot si cine nu iubeste este idiot!

Si cat de mult imi doresc... Timpul sa il opresc

Sf. Valentin nu avea dragoste fata de oamenii singuratici si ca sa se amuze de toti odata a creat sarbatoarea Valentine's day

Opriti planeta... vreau sa cobor...

Norocul bate la uşă o singură dată, dar ghinionul are mai multă răbdare

Toti banii pe care ii am o sa-mi ajunga pana la sfirsitul vieti... cu conditia ca o sa mor maine la ora 17.00

Clipele frumoase eu mi le traiesc. Nu stau ca alte fete dupa baieti sa bocesc...

Nu ma suporti? Ia-ti draga un scaun si asteapta sa-mi pese!

Se spune că banii nu aduc fericirea... Dar toți vor să se convingă singuri

Lumea se strica asa de repede... ca eu nici nu reusesc sa ma adaptez

Tii foame? Nu! Tii sete? Nu! Fete vrei? Două!

Toti ramaneti soricei in ochii mei de vultur!

Cum iti asterni, cum vine altul si se culca in locul tau

Fiecare femeie poate e o regina pentru iubitul ei, insa pentru tatal ei va fi mereu o printesa!

Unii oameni imi sunt precum gandacii, nu mi-e frica de ei... dar mi-e SCARBA!

Vreau sa iti spun ca NU tin la tine si VREAU sa ma lasi in pace, SA nu ma mai cauti si nu NE potrivim, ne DESPARTIM chiar acum. NICIODATA nu am tinut la tine nu TE IUBESC FOARTE MULT... acum citeste doar cuvintele cu litere mari

Vorba aia : Da-mi, Doamne, rabdare! Ca daca imi dai putere ii omor.

Toti se plang ca nu au bani - dar ca nu au minte nu se plange nimeni

Telefoanele acum sunt din ce in ce mai subtiri si destepte - iar oamenii invers.

Cand barbatul o face pe femeie sotia lui - acesta este cel mai mare compliment pe care il poate face vreodata si ca de obicei e ultimul

Aleg raul pentru binele meu

Ea nu'i genul ala, ea e genul alalalt!

Pe unii oameni trebuie pur si simplu sa-i cuprinzi de gat... cu o franghie

- Ce striga un profesor de informatica cand se ineaca? - F1! F1! F1!

Regulile pe trecerea de pietoni. Verde - mergi, rosu - fugi!

Barbatul ideal al timpurilor noastre intotdeauna face primul pas. Da LIKE la poza

Daca mai vrei uite aici un site cu mai multe statusuri http://statusbun.com/? cat=6&page=2
FUNDA? ^^

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute