| Solanoo a întrebat:

-Salut TPU! Ziceti-mi si mie niste jocuri ncare pot sa le deskark.

1 răspuns:
| alesone18520 a răspuns:

Stiu o gramadaaaaaaaa skymetin2, ned for sped carbon, dark orbit, gta san andreas, asassin cread. is cele mai super jocuri dar cel mai tarei skymetin2 e usor sa iti faci cont si sa il donwloadezi e foarte fain si e foarte usor incearcale ca stiu ceti zic am vast ca nai raspuns si mi-e mila de tine
si m-am gandit sa te ajut
sper ca dai funda nu te oblig da e singuru raspuns deci nai incotro dar nu te oblig
n-am primit niciodata una
plz dati-mi
varogggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
da-mi terog te implor nute oblig te implor plz terogggggggg
funda teroggggggggg te implor funnda ca niciodata n-am primit una