| AlexanderAlex1 a întrebat:

Salut, transpir foarte mult ( la subrat) fara sa fac efort. Sunt facut la subrat. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Poate nu.i nimic, poate esti mai emotiv din fire. Ca sa fii tu linistit mergi la un dermatolog.

| Horologer a răspuns:

Exista niste plasturi speciali pentru asa ceva, chiar si tricouri cu 2 randuri de material.Sunt ieftini plasturi ii poti achizitiona de la farmacie.

| biancabbb05 a răspuns:

Cauta la farmacii un fel de deodorant pentru asta. Nu glumesc si nu fac misto.a dat si la televizor dar nu i mai stiu numele