| takamura a întrebat:

Salut,
Trebuie sa fac un cadou unui coleg la "secret Santa" si nu stiu ce. Voi ce credeti, ce i-ar placea unui baiat de 14 ani?

Răspuns Câştigător
| Danii76 a răspuns:

Anul trecut si eu am avut exact la fel, sa ii dau un cadou unui baiat de 14 ani. Depinde de el, ce poarta, gusturile lui si altele. exemple de cadouri din clasa mea au fost : Sapca, Camasa, Blobulet cu zapada, cornite de ren, caciula de mos Craciun, parfum...

2 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Hey!
Ar fi super dragut o jucarie de plus pufoasa si adorabila.Nu trebuie lucruri scumpe, ci in spiritul Craciunului si oferite cu multa dragoste.
Pa, pa! :*

| anonima8 a răspuns:

Pai si-ar dori, ori un joc tare, ori un film tare, ori o frizura noua sau un lantisor baietesc ca un semn de prietenie sper ca te-am ajutat.