| Marius72272 a întrebat:

Salut tuturor, acum 3 zile am creat un cont de Facebook pe care l am creat doar cu adresa de mail … am dat ștergere/dezactivare contului de Facebook după care am scos contul de gmail de pe telefon, momentan știu doar adresa de gmail… parola am uitat o se mai poate recupera? Mă poate ajuta cineva? (Dau fundă)?,.&

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, cum ai putea recupera un cont de Fb sters, la care oricum nu mai ai nici parola lui si nici parola emailului cu care l-ai facut?

| LisaJulie a răspuns:

Dacă l-ai șters îmi pare rău dar nu mai poate fi recuperat! Una e ștergerea și alta e dezactivarea