| Hangover a întrebat:

❣❤Salut tuturor happy! Am o intrebare deci I need some help big grin Tocmai am descarcat un filmulet facut de matusa mea cu mine cu un aparat Fujifilm. As vrea sa editez ceva la el si sa ii pun o muzica in fundal... fara sa se auda voci sau altceva. Doar muzica si noi care ne miscam. Ma puteti ajuta cum sa fac asta? sad Multumesc si un fundoi aveti promis! kiss ciao!❤❣

2 răspunsuri:
| Ibanez a răspuns:

Descarca Windows movie maker, in loc de szuntele din videloclip pune melodia din titanic rolling on the floor) glumeam, descarca programu si jos iti pui videoclipul original, dupa care tot in bara de jos iti pui melodia preferata, intelegi tuwinking e gratis happy

| Srobert a răspuns:

Muvee reveal e usor si bun:*