| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor, am o problema, nu stiu ce sa vorbesc cu o fata in realitate, imi este foarte greu sa gasesc o tema, ati putea sa ma ajutati, sa-mi dati niste idei, sfaturi pentru conversatie ...va rog mult.,.,

Răspuns Câştigător
| baddgirl a răspuns:

Buna,
Cand vrei sa vorbesti cu o fata trebuie sa fi tu insuti, nu trebuie sa te strofoci prea tare, sa fi fals, o sa-si creeze o parere urata despre tine daca te vede ca nu esti tu.Incearca sa aflii ce subiecte o intereseaza pe ea,de la prieteni,cunostinte comune, sau ia-o step by step cu intrebari de genu:"si ce fel de mancare preferi? culoarea preferata, daca e sau nu superstitioasa, ce gen de muzica ii place"Dupa ce aflii cate ceva despre ea, or sa vina subiectele de conversatie singure. Sper ca ti-am fost de ajutor happy