| Afrojeak a întrebat:

Salut tuturor!
Am si eu o problema de vreo 2 zile cu Mess-ul.
Cand dau sa ma loghez imi apare o eroare... Pana aici nimic nou. Am inteles ca sa mai intamplat asta si altora. M-am informat si am inteles ca pentru. a-l face sa mearga e nevoie sa ma loghez pe yahoo. Aici intervine problema! Scriu totul ca la carte si imi apare o intrebare de securitate " What is the first name of your oldest nephew? " Eu unu nu tin minte sa fi raspuns la aceasta intrebare... Daca ma poate ajuta cineva va rog sa o faceti! Dau Funda

1 răspuns:
| B7540 a răspuns:

Nu se poate seta! Trebuie sa iti faci o alta adresa de mess! Asta inseamna ca nu ai mai intrat de ceva vreme si nimic de spus! succesc