| AdINuTzZa3 a întrebat:

Salut tuturor ...as vrea sa imi dati o parere tot primes mesaje pe telefon nu stiu numărul nu il cunosc.sun dar nu raspunde nimeni...mesaj de genul intalnirea ta a depins numai de soarta, prietenia cu tine a fost o chestiune de alegere, dar dragostea pentru tine nu a mai fost in puterea mea. eu cred ca este vreun obsedat sau o gluma proasta pt ca primesc sms la aceeasi ora si apeluri cu număr ascuns dar nimeni nu zice nimic..cum pot afla nr..stie cineva ce pot face? happy

1 răspuns:
| Sergiu72 a răspuns:

Salut. E un psihopat. Ia-ti smartphone si foloseste aplicatia black list. Aceasta aplicatie poate fi setata astfel ca telefonul tau sa nu preia apeluri cu numar ascuns sau nume/numere selectate de tine. O alta varianta ar fi sa-ti schimbi nr. de telefon si pe cel nou sa nu-l dai chiar la toata lumea. Daca il cunosti pe idiot, nu ezita sa depui o plangere la politie. Succes!