| zaoo32 a întrebat:

Salut tuturor, fara mistouri ok: as vrea sa ma angajez pe timp de vara daca stiti vreun post liber nu stiu ceva gen: impartit pliante publicitare, descarcat marfa la ceva magazine eu stiu aproape orce, ceva pentru elevi mersi scuze pentru categorie dar, dat fiind faptul ca e cea mai frecventata big grin

2 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Sunt mii de astfel de locuri de munca potrivite cerintelor tale prin toata tara, dar tu nu ai precizat de unde esti.Nu avem cum sa te ajutam decat daca spui in ce zona vrei sa lucrezi.Mai pune odata intrebarea, dar precizeaza asta.
SucceS si sper sa gasesti ceva!

| zaoo32 explică:

Zona Arad-ului scuze ca nu am precizat happy