| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor.
I-am dat cerere de prietenie unei fete de care-mi place insa ea nu mi-a acceptat, insa habar nu am de ce. Acum pot doar sa-i trimit mesaj. Cum as putea sa-i pun intr-un mod frumos de ce nu mi-a acceptat si mie cerere.
Nu sunt adeptul FB, dar as vrea sa-i vad toate pozele laughing

Multumesc anticipat, ofer si funda bineinteles.

1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

Poți să o întrebi frumos dacă s-a supărat pe tine având în vedere că nu te-a acceptat.

Gen,, Buna ce faci? Ți-am trimis cerere de prieteni dar am tot așteptat să mă adaugi, este posibil să nu fi vazut cine sunt" Caută și tu o modalitate.