| valentinho a întrebat:

Salut tuturor! Mai e putin pan la ziua mea de nastere si nu vreau so serbez vreau sa fac altceva cu totul special.Asa ca nimic nu-i pe gratis cea mai buna idee primeste fundita.

3 răspunsuri:
| Rebe97 a răspuns:

Pai intreabati prieteni ce ar vrea ei, sau poti sai coti la o pizza sau sa mergi la picnic cu ei eu asta vreau sa fac anul asta

| Allegria a răspuns:

Cheama toti prietenii la un film
sau invita-i la tine acasa si pune o tema
de exemplu alegi un cuvant si le spui prietenilor tai.si ei sa vina cu idei... cea mai buna idee are un suc sau altceva...
acum...depinde de ce varsta ai laughing

Răspuns utilizator avertizat