| Adr1Adrian a întrebat:

Salut tuturor si ma scuzati de categorie, am si eu o intrebare, cainii http://olx.ro/oferta/donez-catelusi-catre-iubitori-de-an imale-ID3XsKv.html#24251d4031 acestia, ce rasa au? Sunt interesat sa iau unul, pentru dresaj, in academia de politie. Mentionez ca nu am bani pentru un ciobanesc german sau alte rase...

1 răspuns:
| Lusfe a răspuns:

Acesti caini nu sunt de rasa big grin Insa daca stiu bine pentru politie se dreseaza rottweiler(pentru mascati) ciobanesc german(pentru cei de la criminalistica) labrador(pentru cei de la antidrog) nu cred ca poti lua un caine care nu este de rasa fiindca aceia sunt caini speciali pentru asa ceva