| Mya66 a întrebat:

uite...incerc sa fac un filmulet in movie maker dar nu merge...
Cand incerc sa il salvez se inchide programul.Am incercat si cyberlink powerdirector si pinnacle...aceeasi poveste!crying
Stiti vreun site pe care as putea realiza acel filmulet? (Ps:va fi alcatuit din videoclipuri micute, muzica si poze)
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| QriLee a răspuns:

Am aceeeasi problema si nu pot termina filmuletele:downloadeaza photodex si va fi super. Sper ca te-am ajutat.