| Aly07 a întrebat:

Unde as putea gasi doar partea vocala a melodiilor de genu' asta(subliniez "doar partea vocala a melodiilor de genu', deci nu neaparat partea vocala a acestei melodii) https://www.youtube.com/watch?v=b_JvcQhxp14. Multumesc!

1 răspuns:
| drhotzu a răspuns:

Ma "indoi" ca gasesti melodia asta in varianta pe care o doresti... incearca sa o cauti cu "a capella" pentru ca asta este ceea ce cauti tu... stii la fel ca si negativul unei piese, doar partea vocala se numeste A capellawinking