| Myhaela_3016 a întrebat:

va rog ajutati-ma am o mare problema deci azi intra e mess un baiat si-mi zice cica auzi miai spart tu parola? si eu i-am spus ca nu(chiar nu i-am sparto) si face el cica ei lasa ca ma bag pe spart parole.Si a zis ca ajuns la id meu si a zis vreo doua parole(a incercat si i-am zis ca nu sunt alea) si dupa aia am iesit depe mess si cand am vrut sa intru nu mergea parola.Cred ca a nimerit-o el intr-un fel ca imi arata parola gresitacryingce ma fac? cum as putea sa sterg id asta daca nu-i stiu parola?cryingcryingcryingva rog multtttttpuppy dog eyes sau nu stiu. orice un link va rogggggggggggggggggggggggggggggggggg mult! multumesc pentru timpul acordat!

Răspuns Câştigător
| EuSiCuMine a răspuns:

As avea eu o idee sa-l iei, in caz de ai un id de rezerva baga-l pe al meu : clipe. fumatee
Si cu ajorotu tau voi incerca sa-ti recuperez id.

4 răspunsuri:
| fuckThisLife a răspuns:

Dai la forgot you'r passsword de la yahoo messenger si iti arata ce sa faci sa ti-o schimbi chiar daca nu o sti... oricum nu cred ca ti-a spart parola.e foarte greu.trebuie sa stie la ce intrebari ai raspuns cand ti-ai facut id-ul.in cel mai simplu caz a incercat de atatea ori sa ti-o afle incat s-a blocat id-ul.asteapta vreo 2 zile si isi revine, daca nu, fa ce ti-am spus

| Userrr a răspuns:

Nu te teme ca nu se gasesc atat de repede hackurile doar daca le va cumpara sau le va face.dai ignor la mess si schimbati parola.

| Cecex3 a răspuns:

Inainte de a intra pe mess, deschide fereastra de Y! M si vezi jos ceva de genu "Forgot your password" si dai pe aia. Dar iti trebuie sa stii id-ul alternativ + intrebariile/raspunsurile pe care le-ai dat cand ti-ai creeat id-ul respectiv, apoi schimbi parola! Incearca sa pui niste numere, litere, ceva, un cuvant cheie ca sa nu o mai ghiceasca. Acum, sa speram ca nu a vorbit urat cu nimeni;]
Succes!

| KellyGreen a răspuns:

Poi creaza'ti alt id. Si pune si tu o parola mai complicata.