| graffman a întrebat:

Salut va rog ziceti-mi si mie ce cadou sa cumpar pentru un tip cam rebel in afara de tricou personalizat sau chestii de genu big grin

Răspuns Câştigător
| ilika a răspuns:

Eu ti-as recomanda o bratara de baieti in culorile lui preferate. asta de obicei merge. sau daca vrei ceva mai pompos poate un autograf cu formatia lui favorita. daca vrei sa-i dai cadou autograful ar trebui sa faci rost de adresa lor(sau a solistului), le ceri in limba lor sa iti dea un autograf pe o foaie alba trimisa de tine. asta este mai greau dar totusi ceva foarte impresionant( sau orice star: fotbalist, boxer etc) MUlt succes!

1 răspuns:
| WOLFRAM a răspuns:

Tgip rebe incearca cu un parfum care sa il defineasca pe el sau un accesoriu simbolic pentru el gen ceas bratara inel.