| Ibbesul a întrebat:

Vi se pare normal (fetelor/baietilor) ca intr-o relatie baiatul sa considere ca o alta fata e frumoasa/bunaciune/sexy sau ca fata din relatie considera ca un alt baiat e frumos/sexy/bunaciune? Parere sincera va rog! FUNDA celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| RaraSeeDY a răspuns:

Pai aici depinde de gelozia lor... De intelegere si de incredere!

Sunt cupluri care isi permit unu altuia sa se uite si chiar isi arata unu celuilalt ce a vazut!

ALte cupluri nu sunt de acord. (Daca ma iubesti nu te uiti")
Parerea mea este ca poti iubi pe cineva enorm, dar atractia te face sa te uiti!

Totul este cu increderewinking

Mult noroc!