| blaugranu a întrebat:

Salut.vreau sa imi achizitionez o tigara electronica si nu stiu de care sa imi iau,care e mai buna etc nu vreau sa iau teapa sau fake-uri, dar nici nu vreau sa dau 2 mil laughing daca stiti un site unde are preturi acceptabile sau sa imi ziceti ce modele sunt cele mai bune.va multumesc
PS: nu,nu trec la electronica sa ma las de fumat, ci pentru ca sa pot fuma oriunde

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Electronica_Tigara_1988 a răspuns:

Salut!

In primul rand, trebuie sa ne spui cat de mult fumezi si ce tigari fumezi. Tigara electronica se alege in functie de asta. Exista modele pentru fumatori ocazionali, fumatori de 1 pachet pe zi, fumatori de peste 2 pachete pe zi etc...

2. Aici http://www.tigaraelectronica-nr1.ro/tigari-electronice-vipercig.html si aici http://www.tigaraelectronica-nr1.ro/tigari-electronice.html vei gasi modele de tigari electronice pentru incepatori. Toate sunt de calitate, iti vor oferi o cantitate de vapori consistenta si nu vei avea probleme cu scurgerile de e-lichid.

Daca doresti ne poti suna pentru a te consilia si pentru a-ti alege o tigara electronica potrivita pentru stilul tau de fumat.

| blaugranu explică (pentru Electronica_Tigara_1988):

Salut.kent 8, aproape un pachet pe zi/o zi jumate.siteul e cam "sarac" in oferte, mersi de raspuns.astept alte raspunsuri