| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Vreau sa imi cumpar un joc din Google Play si nu stiu daca mai am suficienti bani pe card.In acest moment nu am posibilitatea de a verifica si as vrea sa stiu daca nu am suficienti bani ma anunta cand cumpar, nu descarca jocul sau il descarca si primesc cine stie ce factura acasa cu banii pe care trebuie sa ii mai dau?

1 răspuns:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu primesti nicio factura. Daca ai suficienti bani pe card pentru o anumita aplicatie, o vei putea descarca. Si, daca nu ai, nu se va efectua descarcarea. Nu iti vine nicio factura acasa.