| sergiu122 a întrebat:

Salut,vreau sa stiu si eu parerea voastra despre acest laptop, si decat are placa video si daca este buna la jocuri din astea noi http://www.emag.ro/......EFQ4NBBBM/

Răspuns Câştigător
| SuneteDeChitara a răspuns:

Sincer e cam slabut. In primul rand pentru ca are placa video integrata. Pentru jocuri e mai indicat sa cauti un laptop cu placa video dedicata.

2 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Nup...chiar nu este pentru jocuri..Este normal, este cel mai ieftin laptop de pe eMAG! Pentru gaming iti trebuie macar un i3 si o placa video dedicata (preferabil nVidia, dar merge si AMD)
Succes!

| SarcasmBoy a răspuns:

E slab pentru jocuri, majoritatea jocurilor noi au cerinte foarte mari:procesor, placa video, rami.