| Denisa_Babiciu_1999 a întrebat:

Salut, vreau si eu multe, dar multe filme cu dragoste, romantic sau comedie gen Fifty Shades Freed, Multumesc.????

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

"Fifty Shades Freed" nu este nici romantic, nici cu dragoste, nici comedie (desi te cam apuca rasul, cand vezi cat de "implicati" in actiune sunt actorii. Dar asta este o alta discutie!). Deci ce filme vrei pana la urma?

| Cosmina361 a răspuns:

The sex of the angels- eu il ador chiar ar trebui sa te uiți la el