| JustLiveYourLife a întrebat:

Vreau si eu niste telefoane cu Touch Screen, de la orange sub 2 milioane cu oferta ceva sau cu abonament. Multumesc! P. S:stiu ca e cam greu sa gasesc sub 2 milioane dar problema e ca eu trebuie sa il platesc si doar atat am.multumesc

2 răspunsuri:
| zapacita21 a răspuns:

Pai trebuie sa te duci acolo sa vezi ce telefoane au.eu de exemplu am Samsung corby si am dat 150 lei la abonament.happy

| kenzo_2495 a răspuns:

Poti face abonament la Orange pe site-ul lor si iti poti lua un telefon Touch Screen cu abonament.Iti urez Bafta!