| wonderfully a întrebat:

Vreau si eu o pisica dar parintii nu-mi permit! Noi locuim intr-o camera la bloc.Cum pot sa-i conving? HELP!

Răspuns Câştigător
| DenysaLove a răspuns:

Nu ai vrea mai bine un porcusor de guineea? este mai simplu de ingrijit, te poti juca cu el, nu trebuie sa aduni dupa el daca face treburile prin casa, trebuie sa ii schimbi talasul odata la 2 zile, sa ii dai mancare si apa.Atat!
Eu zic ca mai bine ti-ai lua un porcusor de guineeahappy.
Daca te hotarasti sa iti iei da-mi un mesaj cu id ul tau si iti dau informatii legate de ei.