| anonim_4396 a întrebat:

Salut vreau tare mult sa merg la RAVA LISTENING PARTY: https://www.livetickets.ro/bilete/rava-listening-party
Se tine la Nook Club in Bucuresti.
Am 17 ani, nu stiu daca imi trebuie acord parental, dar e 16+ din ce stiu.
Sunt din Ploiesti si e ceva de mers. Cu ce as putea ajunge dupa ce cobor din tren? In ziua aia nu are cine sa ma duca cu masina si nu prea ma stiu cu Bucurestiul asa de bine. Vreau sa nu mi se ia nici 1 milion pe Uber acum sincer sa fiu.
Si mai e ceva, probabil pana pe 22 nu pot lua pe nimeni cu mine, multi prieteni au 15 16 ani sau sunt mai mari ca mine putin da nu vor sa vina sau pur si simplu au ceva de facut in ziua aia,
Asta in caz ca nu am cu cine merge, vi se pare ciudat sa merg singur? Voi ati fost vreodata in club singuri? Mai ales ca este unul dintr-un cu totul alt oras.
Rau nu are ce sa se intample, mergi de distractie sa asculti muzica, mai bei ceva, daca iti dau voie aia p acolo la 17))). Doar ca este mai ciudat sa fii singur, nu conteaza ca esti acolo, cat esti pe drum etc.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Păi, daca e club cum adica varsta e 16+?

| MeaCulpa a răspuns:

Salut! Nu am nici o idee, dar recomand https://youtu.be/NgsQ8mVkN8w?si=XqzkeVWd9qY4bvhZ