| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi 3 nume de fete care sa nu se termine in litera A (fara alinturi de genu Lori, Flori)!

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Păi ar fi multe, româneşti şi străine:
Iris, Carmen, Ingrid, Amelie, Ayline, Bridget, Jasimine, Jeniffer, Betty, Caitlin, Cindy, Consuelo, Desiree, Emi, Fabrienne, Fancy, Isabel, Jeni, Lee, Naomi, Noiemi, Odette, Radeyah, Ree, Rocio, Rose, Taylor, Miley, Destiny, Britney, Anahi, Dulce, Maite, Roxxane, Taisa, Teo (în general alint de la Teodora, dar am auzit că este şi nume, deci se poate lua în calcul), Taty, Tamy, Stefanny, Barbie, Elisse, Evelin, Innes, Louis, Mimi, Missy, Mony, Cory, Alex.

Fundiţă?! big grin Am scris cele mai multe! big hug Desi unele s-au repetat :-)

33 răspunsuri:
| Sumandan_Felicia_1976 a răspuns:

Miriam,Nadin,Carmen

| Sumandan_Felicia_1976 a răspuns:

Carmen,Marian,Nadin,Jim, Jam, Amber Iuco, Teo, Mimi,
Beatrice,

| Boss_Ionel_1999 a răspuns:

Roxy