| zewtsurugi a întrebat:

Salutare. Am 15 ani si am o problema. Sunt in clasa a 9-a si am mainile cam mici pentru un baiat. Cu alimentatia stau ok, nu mananc nici mult dar nici putin. Am 44 kg. Niste sfaturi va rog?

2 răspunsuri:
| ancuta286 a răspuns:

Pentru 15 aani esti cam slabuț. Nu conteaza cat mananci si ce mananci. Mananca mai mult dar nu chipsuri si alte de astea. Mai pune in greutate putin.

| CarlosAttila a răspuns:

Nu te îngrijora, este totul normal, unii oameni au mâinile mai mari, alții mai mici, cât despre sfaturi, este imposibil să determini creșterea mâinilor.
Să ai o zi bună!