| marinelaella a întrebat:

Am multe alunite pe fata, cum sa fac sa imi dispara?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Se poate scăpa de ele pe cale chirurgicală, cu ajutorul bisturiului sau a laserului (dacă nu sunt canceroase), însă pentru asta trebuie să mergi la dermatolog să verifice aluniţele respective!
http://jurnalul.ro/......11414.html

2 răspunsuri:
| lovebooks a răspuns:

Sunt aluniţe, nu le poţi face să dispară. Din câte ştiu eu să rupi o aluniţă este periculos. Sfatul meu e să îţi accepţi faţa cu tot cu aluniţe, sigur eşti frumoasă. :*

| Scurt a răspuns:

Daca nu iti place cum arata alunitele de pe fata ta ai putea sa le acoperi cu fond de ten.