| korincik03 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.Am un prieten foarte bun, suntem colegi de mici, si foarte apropriati prieteni, in curind e ziua lui de nastere si habar n-am ce cadou pot sa-i dau. vreau niste idei originale, si niste sfaturi bune de la voi. va rog frumos sa ma ajutati! multumesc mult!

3 răspunsuri:
| korincik03 explică:

Apropo va implini 17 ani! rog ajutor.

| korincik03 explică:

Nu vreau sal intreb cesi doreste pentru ca cadoul meu nu vreau sa fie asteptat, vreau ceva spontan si original de care isi va aminti mereu.

| Izabelllllllla a răspuns:

Hm ce sa zic. daca spui ca sunteti prieteni asa de buni ar trebui sa ii sti cat de cat gusturile nu? parerea mea e sa il intrebi cam ce si-ar dori..sau de ce ar avea nevoie si in asa fel tu iti faci o idee si ii gasesti cadoul potrivit. sper ca ti-a fost de folos sfatul meu :*