| anonim_4396 a întrebat:

Salutare : am nevoie de putin ajutor : eu si colegi mei terminam anul acesta clasa 12 si ne-am facut albume si trebuie sa ne scriem uni altora in album big grin Cine imi da niste exemple de mesaje de acelea?... momentan sunt tare neinspirat big grin dau funda la cine ma ajutawinking

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

* Chiar așa un derbedeu, ai terminat acest liceu. pentru un coleg mai nonconformist
* Teza mea e teza mea, teza ta e teza noastră. pentru colegul de bancă
* Ce m-aș face fără tine când inspirația nu-mi vine? pentru o colegă de la care ai copiat adesea
* Bacul vine în viteză tu iar mergi la coafeză. pentru o colegă cochetă
Succes! Scrie-le ce simți.

| amaliaamely a răspuns:

Frumoasa-i prietenia
Sa nu o lasi sa piara
Caci este-un vis frumos
Al anilor de scoala

E mic cuvantul amintire,
Dar pretuieste foarte mult
Caci el e singr-amintire
Al vremurilor de demult.

Frumos sa-ti fie viitorul
Ca cerul fara pic de nor,
Frumosi sa-ti fie anii vietii,
Succes in anii tineretii.

Adio" i-o vorba scurta
Dar e cu durere
Deci nu-ti spun "adio"
Ci: "La revedere"

Cand va bate vantul prin
Parul tau sa-ti aduci
Aminte de numele meu

o iubire nu se scrie
pe o foaie de hartie
ci pe-o inima curata
ca sa nu fie uitata!