| Expertu a întrebat:

Salutare. Am o intrebare adresata jucatorilor de Counter-Strike big grin in special jucatorilor de HNs (hide`n`seek)

Ei bine, sa incepem.

Intru in counter-strike (steam original) si cind vreau sa intru pe servere hns...la unele mape...se incarca pina la penultima linie. apoi imi da disconnect pe motivul "Could not connect to the server".

Dau un copy+paste din consola mai jos :

NET Ports: server 27015, client 27005
Server IP address 86.106.253.51:27015
Connecting to 89.46.221.138:27070...
Connection accepted by 89.46.221.138:27070
* Privileges set

BUILD 4883 SERVER (0 CRC)
Server # 36
Host_Error: Disconnected

Cam asta imi scrie. Vreau sa va reamintesc ca doar la unele mape se intimpla asta : hns_floopytown, awp_roof0ps_remake, bt_blue etc.

Am dat reinstall la CS de vreo 5 ori si nimic.

Ciao,
sper sa gasesc aici raspunsul.

1 răspuns:
| Danιel a răspuns:

Daca spui ca numai pe unele harti nu-ti functioneaza clientul, atunci cauza este integritatea hartilor (difera ce ai tu si ce are serverul). Asadar, sterge hartile care stii ca nu poti juca pe ele si te reconectezi pe server si astepti sa se descarce.