| ana06261996 a întrebat:

Salutare...am o intrebare care de multe ori ma pune pe ginduri...cam cum credeti baetilor le plac fetele cu par mare sau scurt? si de ce?

3 răspunsuri:
| SkittSaysWtf a răspuns:

Buna!
Eu sunt baiat si sincer, imi plac fetele cu parul lung. Arata mult mai feminin si mai frumos.Acum fiecare cu parerea lui.
O zi buna.

| gabridian a răspuns:

Băieților le plac ambele genuri de fete.Cel putin mie...

| Johnny19 a răspuns:

Buna ana.amuzanta intrebarea ta.nu-i o lege care sa spuna ca baietilor le plac fetele cu parul lung sau cu parul scurt.asa cum tu ai o preferinta in a purta o rochie scurta si rosie si nu una albastra iar prietenei tale ii place opusul, asa sunt si baietii.fiecare au gustul lor in privinta fetelor.in concluzie, poarta-ti parul cum iti place tie nu cum ti se va recomanda pe TPU.te-am pupat.happy