| Marian112p a întrebat:

Salutare. Am si eu o intrebare, imi doresc sa fiu mai indiferent... sunt mult prea afectuos si asta ma doare... mai ales la o despartire. Vreau sa fiu mai nesimtit, dar nu pot. Vreau ca intr-o relatie sa nu ma mai intereseze persoana asa tare, sa fiu mai rece. Cum as putea sa fac. Afectiunea mea cu sensibilitatea nu ma ajuta. Cu cat sunt mai afectuos sunt luat peste picior gen da-l dracu pe asta ca il fac cum vreau eu. Imi doresc sa fiu mai tare de inger, mai nesimtit pe romaneste. Chiar m-am saturat sa fiu bun cu toata lumea dar nu pot. Cine ma poate ajuta sa fiu mai rece?

Răspuns Câştigător
| Whateverpfff a răspuns:

Suna asa frumos. De ce ai vrea sa fii altfel decat esti? Cine nu e multumit si te ia peste picior e treaba lor. Nu asculta de gura lumii. Esti tare.

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dacă nu ai găsit persoana care să te iubească asta nu înseamnă că de fapt e vina ta. Nu, tu ai dat peste persoane cu care nu merită să ai o relație. Ce îți dorești tu acum nu se poate numi relație și mai mult ca sigur nu va ține mai multe de câteva luni, deci baftă.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Daca vrei sa treci peste, gaseste-ti alta persoana mai buna.Cel mai bun sfat!