| joselu41 a întrebat:

auziti cum se pune pe facebook inimioara de aia mica si neagra? de exemplu cand vrei sa ii pui cuiva la comentarii. funda!

Răspuns Câştigător
| yonut98 a răspuns:

Apesi Alt + 3
vezi k trebuie sa ti apasat pe alt in timp ce apesi pe 3 de la tastatura de Numlock (apesi doar o data si dup aia ii dai drumu la Alt)

5 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

♥♥♥ Le selectezi--> click dreapta-->Copy. Apoi dai click dreapta unde vrei tu si Paste

| madam a răspuns:

Deci semnul este asa

| Wowhow a răspuns:

Ce e cu toate complicatiile astea?

| Lia09 a răspuns:

Pui

| Lia09 a răspuns:

Apesi shift si semnul mai mic (de la matematica) apoi pui 3.