| 2487283ioo a întrebat:

SALUTARE. care imi zice exercitii pentru dezvoltarea pectoralilor si a antebrateleor. exercitii pe care le pot face acasa. dau funda.multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| nuseu a răspuns:

Incearca flotari in serii de 10-15 cate vreo 5 10 serii pe zi daca ai timp fa 10 daca nu 5 serii si a andtbratelor incearca sa iei ceva putin mai greu in mana de vreo 6-8 kg poate si 3-5 acum depinde de tine, tii mana indoita din cot la nivelulpieptului fi rotesti mana de vreo 3-4 ori apoi facu ridicari vreo 4-5 si tot asa daca tiam sost de folos cu placere daca nu asta e