| Prigat10 a întrebat:

Salutare. Ce ziceti, de pasti trebuie cumparat cadou persoanei iubite?. Unii mi-au spus ca da, alti ba.

2 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Parerea mea ar fi ca ai putea sa ii iei un iepuras de plus.iepurii sunt semnificativi pentru paste asa ca sigur ii va placea

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Nu trebuie niciodata.Totul e sa vrei.Cum a spus papusica97, poti sa ii iei un iepuras, dar nu numai! Stiu, mergi la Personificare Cadouri si acolo poti sa faci diferite cadouri personificate cu fata ei, numele ei, o declaratie pentru ea(de exemplu pe o cana:"Paste fericit Nume!"sau ceva mai original). Mult noroc in gasirea cadoului ideal.
Pace tiebig grin