| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa bag in seama o fata pe care o plac fara a-i trimite mesaj privat? Cum incep o conversatie cu ea si cum sa o continui? As dori ceva mai subiectiv.
P.S. Ma refer pe Facebook.

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Uita-te ce posteaza la story, si leaga-te de un aspect de acolo, nu pot sa-ti spun exact ce si cum ca e posibil sa nu se aplice in situatia ta.
Ideea e ca trebuie sa profiti de oportunitati si aia e o oportunitate.
Intrii in discutie cu referire la acel story si mai apoi lungesti subiectul putin si incet il duci in zona in care vrei tu.

| numesiprenume0 a răspuns:

Ofer funda!