| vmalex21 a întrebat:

Salutare.Dupa cat timp se inchide o gaura pentru cercel,, folosita,, sa zicem un an? Ma refer strict la lobul urechii in acest caz.In cazul altor piercinguri dupa cat timp are loc,, astuparea,, gaurii?

Răspuns Câştigător
| Roxette99 a răspuns:

Destul de greu, dar depinde si cat de recent e facut gaura. Eu am avut cercei in toata urechia pana sus si au trecut 3 ani si doar cele din partea de sus sau astupat, cele din lobul urechi se astupa mai greu.