| 6Anonim9 a întrebat:

E o tipa de care mi-a zis un prieten, e frumoasa din cate am vazut, pare interesanta, dar cand i-am trimis mesaj nu mi-a dat nici macar seen, asa ca i-am trimis inca un mesaj "e bine si asa

4 răspunsuri:
| Madesz a răspuns:

Pai usurel, amigo, daca nu ti-a dat seen, inseamna ca inca nu l-a vazut. A, da. ^^spoiler^^ informeaza-te daca are prieten. Bafta!

| 6Anonim9 explică:

Ce rahat bai... Nu s-a pus toata intrebarea.

| AlexBrooK00 a răspuns:

Poate nu putea să-ți răspundă dar mai așteaptă puțin si mai dai un mesaj dacă îți Răspunde după un timp o poți întreba subtil dacă are prieten " Poate supăra prietenul tău ca vorbesc cu tine " dacă afli ca are prieten nu-i mai scrii ca te va bagă in friendzone.

| niron a răspuns:

Poate nu e interesată sa vb cu tine.