| Elena_9796 a întrebat:

Salutarehappy
eu adoooooor majoretele din americalove struck
am vazut din heroes.fired up.si multe alte filme cu "cheerleading"
imi plac la nebunie tot jocul acela si pronuntarea cuvintelor pe litere
mis e pare foarte fascinant
chiar si costumatiile
in romania este la fel?
cum sunt majoretele in romania?
eu sunt a 8a si am auzti de la unele fete ca la liceu sunt majorete si as vrea sa stiu cum este acolo
cui ii mai plac majoretele din america?big grin
va pupwave

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mallynaellena a răspuns:

Si eu le ador! laughing sunt absolut geniale... am incercat si eu sa fac o echipa de majorete dar nu mi-a iesit, nimeni nu vrea cu adevarat dintre prietenii mei off. da sunt unele licee care au echipa de majorete, dar nu e la fel, nu se implica. crying