| Theodorius1234 a întrebat:

Salutare. In cateva zile am banchetul si am o intrebare. Pot sa merg la eveniment cu un sacou, un tricou polo in forma de V, blugi casual si niste pantofi casual?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu. Ia-ti camasa. Iar daca tot vrei blugi asigura-te ca macar is negri si cat mai simpli, cu aspect din ala de pantaloni de costum.

| sierra1 a răspuns:

Cine mai bagă in seamă detaliilea astea atunci când stă să "Fiarbă vinu-n cupe, spumege pocalul, Dacă fiii-ți mândri [colegi] aste le nutresc"