| Közmyn17 a întrebat:

Salutare!
Majoritatea prietenilor mei(baieti), cand ieshim cu totzii in oras, ei de fapt "ies la agatat". laughing Mi se pare ceva amuzant in sensul k de la incercarea de a impresiona o fata se ajunge foarte departe, aici referindu-ma la faptul ca de la un punct incolo devin penali, si ajung sa semene cu niste maimutzoi. Fetele "agatate" majoritatea nu ii baga in seama, da' sunt si fete care vor sa se amuze pe seama lor, sa ii vada cu ce se pot lauda. Iar ei, si cand spun ridicoli, nu gresesc deloc, se lauda cu ce "umflatura" au in pantaloni, cat de multe gagici au avut etc. Sunt multi tipi in jurul nostru care adopta un asemenea comportament. Mie unu' cand imi place de o fata, incerc sa o cuceresc intr-un alt mod, nu cu ce "umflatura" mare am in pantaloni...laughing Voi ce parere aveti? Discutzia este deschisa atat fetelor cat si baietzilor...

Răspuns Câştigător
| Ruxyana a răspuns:

Aceea sunt baietii care cred ca fetele sunt ca niste tricouri.laughing... le schimba cand au ei chef...winking
nu suport genul acela de baietii x(...aceia nu merita nimic...
frate. daca intra una la vrajeala lor.ar trebui sa se mai gandeasca odata inainte sa se apuce sa fie ''agatate''...winking
oare cand le vor veni mintea la acesti baietii...(cand or avea 35 de anilaughing...si nicic atuncea.)
mi-e mila de fetele care se indragostesc de niste porcii care vor doar sa profitewinking!
happy...
BAIETII ASTIA NU'S PENTRU TINE.winking.crede-ma ca daca o sa mai fii prieten cu ei...vei deveni ca eiwinking.pentru ca anturajul este mai puternic decat crezihappy

14 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Mi atat de sila de oamenii care se manifesta asa.

| Ruxyana a răspuns:

Ms de fundita:Xtongue

| Betty18 a răspuns:

Vai de cate ori m-am amuzat pe seama acestor baietiirolling on the floor
ei de fapt cared k incearca sa ne impresioneze cu ceea ce zic sau cu amuzamentul lor ridicol...de fapt sunt penali si noi suntem cele care ajungem sa radem de eilaughingrolling on the floor
ei cred ca noi radem cu ei dar de fapt noi radem de eirolling on the floorrolling on the floor
deci pentru baietii care fac asa mai bine Potoliti-va k asa faceti o impresia proasta!

succes

| Criiss16 a răspuns:

Woow. Ce ridicoli cum zice si @raducu.Pai.daca nu stiau, pe fete nu prea le intereseaza ¨umflatura¨ aia din pantalonii lor si nici cate prietene au avut ei.Scuza-ma ca zic dar cat de destept poti sa fii sa te lauzi cu asa ceva?:-JDaca nu-ti place sa iesi cu ei, iesi cu alti baieti mai ¨copti¨ la minte.big grin

Salutari.happy

| faranume a răspuns:

Ehhh pai u sa nu faci ca ei daca vrei sa cuceresti o fatawinking
da asa baietii de obicei cred ca fetele is interesate de acea"umflatura"...insa nu este adevarat, o fata apreciaza mai mult caracterul unui baiat decat acea "umflatura"

succes cu fatawinking

| faranume a răspuns:

Ehhh pai u sa nu faki ca ei daca vrei sa cuceresti o fatawinking
da asha baietii de obicei cred ca fetele is interesate de acea"umflatura"...insa nu este adevarat, o fata apreciaza mai mult caracterul unui baiat decat acea "umflatura"

succes cu fatawinking

| zuzushi a răspuns:

Stii, pentru unii din baietii aia noi, fetele, si nu numai noi, le mai zicem si cocalari. desigur, asta nu e valabil decat pentru cativa. eu sunt de acord cu tine. devin ff penibili.
nu cred ca stiu vreo fata careia sa i placa... ca un baiat sa se dea asa la ea... sincer... oh go on

| zuzushi a răspuns:

Roxy are dreptate. pari de treaba. sa nu te schimbi big grin
sa nu mai stai cu ei oh go on
nu merita happy

| Rrrretarded a răspuns:

Ce vrei ma...baietii sunt uimiti de faptul ca au si ei ceva care se misca acolo in pantaloni si au aceasta dorinta de a impartasi tuturor acest lucru...big grine ceva obisnuit pentru unii...

| Deny_8368 a răspuns:

Pe mine sincer nu ma impresioneaza felul ala debaieti...happy

| I'm just me a răspuns:

Ce ridicoli pot sa fie uniibig grin Dar oricum eu unul nu am procedat asa niciodata asa si nici nu am de gandlaughing

| tania13 a răspuns:

Nu imi plac baiti aia as prefera un bait care sa ma iubeasca cu adevarat sa nu as bata joc de mine si in primul rand sa nu se dee mare...mai cu putine cuvinte sa fie linistit

| shade a răspuns:

Baieti sunt fiintele care au mare mare nevoie de o fata... dar aceasta e greu de luat...deci:vremuri disperate= masuri disperate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac pe grozavii, dar sunt infantili. Le circula hormonii like crazy si nu stiu cum sa se manifeste, isi inchipuie ca "umflatura" inseamna totul pentru o fata...nici vorba. La varsta asta "umflatura" este importanta pentru ei insisi doar. Daca nu te simti bine in compania lor, lasa-i si iesi cu baieti mai temperati. happy