| babet a întrebat:

Mi-am descarcat o configuratie pentru counter strike si am dat open with notepad ( din greseala ). Acum cand descarc o configuratie pentru counter nu merge deoarece mi-o deschide cu notepad.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Si tu nu poti sa alegi din fereastra de descarcare cu ce sa ti-o deschida inainte de a face download? Sau da click dreapta pe fisier ->deschidere cu ->alege program implicit ->aici selectezi programul cu care vrei sa se deschida si OK.
Bafta!

| babet explică:

Aozi uh joci cs?