| anonim_4396 a întrebat:

Salutare prieteni.Am si eu o intrebare.La mine in liceu este o fata foarte frumoasa dar din pacate este in alta clasa ( suntem de aceeasi seama ).Nu am facut cunostinta cu ea dar de fiecare daca cand o vad simt ceva de genu ca m-ar lovii ceva in piept.Am mai stat cu fete, dar sentiment ca acesta nu am mai intalnit.Am vazut-o in tramvai si de fiecare data cand ma uitam in alta parte ea imediat intorcea capul spre mine.Iar eu cand incercam sa o privesc imediat se intorcea.Iar cand am vrut sa comor in statia de RATB unde stau eu, ea imediat a venit pe un scaun ca sa fie mai aproape de mine. Oare ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| Iru08 a răspuns:

Hei.Avand in vedere cele spuse mai sus de tine, s-ar putea sa te placa. Dar sigur poti afla doar daca vorbesti cu ea. Fa-ti si tu putin curaj. Si eu sunt fata, si noua, fetelor, ne place sa ni se zica in fata. Bafta cu tipa big grin

1 răspuns:
| SophieCoraline a răspuns:

Ii place de tine! doar daca cele spuse mai sus nu sunt iluxii pe care ti le faci pentru ca iti place de ea.