| SoRiNaQo a întrebat:

Salutare, sunt clasa a 9 si as dori sa ma mut la alt liceu mai sunt cateva luni pana la terminarea sem. II si doresc sa ma mut la un liceu cu medie mai mare decat cea pe care am luat-o la examene, am inteles ca se face o diferenta dar nu prea inteleg...

Ce pasi trebuie sa fac?

Ofer funda happy

1 răspuns:
| DeeaSiAjunge a răspuns:

Va trebui sa dai examene de admitere si mutarea o sa o poti face la sfarsitul semestrului/inceputul semestrului II. Acum depinde de licee. Poti sa te duci frumos la directiunea liceului la care vrei sa te transferi si sa intrebi. happy