| AnonimWho a întrebat:

Salutare TPU am intampina o problema si as avea nevoie de ajutorul vostru, as dori sa pun 20 de poze pe internet dar majoritatea programelor stiute de mine imi cer un id de e-mail care poate fi folosit o singura data la o singura poza si binenteles ca eu nu detin 20 de adrese de e-mail... ma poate ajuta cine cu un site/program care sa imi rezolve aceasta problema?

1 răspuns:
| OkAyAn a răspuns:

Uite aici poti pune de ex direct pe face sau poti pune mai multe poze intruna si altele incearca-l!
http://pizap.com/pizap?width=1024