| 4l3xander a întrebat:

Am o problema ft ft ft mare Azi la ultima ora eram in clasa eu cu cativa colegi si noi in fundu clasei avem un fel de incapere. ca un fel de debara si eu (nu stiu de ce) am intrat in ea si un coleg (prieten destul de bun) a inchis usa (in gluma cred) si am ramas acolo si eu m-am izbit in usa de vreo 3 ori ca sa ies si banuiesc ca in timpu asta l-am lovit p'ala si s-a enervat, a intrat peste mine si mi-a dat un pumn destul de tare (sub ochi si-n stanga nasului si m-am uitat atent in oglinda si am vazut ca mi s-a deformat nasu spe dreapta crying(((( ), am ajuns acasa si am mintit-o pe mama din 2 sau chiar 3 motive : 1 colegu ala mi-a fost aproape cel mai apropiat tovaras in astia 3 ani de liceu, 2 el a avut probleme mari adica cand a fost in Bucuresti l-au luat la bataie niste tipi si acu se judeca de vreo 4 ani cu aia si tot numai scapa, 3 el invata destul de bine, e de treaba n-am avut probleme cu el pana acu sad si in plus cred ca l-am provocat si eu pentru ca m-am izbit in usa incontinuu fara sa ma opresc si poate ca el a zis "ba opreste-te ca iti dau drumu" si eu n-am auzit si am continuat pana l-am lovitstraight face. Si acu va intreb pe voi ce sa fac? sa-l spun mamei si dupa sa mearga la diriginte la director etc si sa se complice (si eu sincer nu vreau asta) SAU sa continui cu minciuna si sa ma impac cu el? :-s
P. S Acu mi-e frica ca o sa trebuiasca sa fac operatie pentru indreptarea nasului da sper sa nu se ajunga la asta.:_s

2 răspunsuri:
| Al3x_3632 a răspuns:

Parerea mea da sa mergi la un orl-ist sa nu se faca mai rau si eu zic sa ii zici mamei tale ca aceste probleme sunt f grave daca era ceva mai banal da dar asa trebuie parerea mea ii zici u incerci daca mai e ceva iti zic baga idu meu al9to@yahoo.com plz funda ca nu am niciunabig grin

| HaiHui4Ever a răspuns:

La orl-ist urgent! nu sta ca poate fi si mai rau. Cat despre partea cu scoala, se va rezolva mai usor.