| Mariokasan a întrebat:

Salutare tpu...am picat bacul la romana si mate si aparent trebuie sa ma inscriu pentru a doua sesiune din august intre 8-25 iulie...
Si eu ma simt foarte anxios si deprimat din cauza asta ca am picat bacul stiind ca il iau. Ma tot gândesc cum am pierdut o vară întreagă....trebuia sa merg la o petrecere pe 2 iulie si acum de rusine nu mai pot merge. Ma suna prietenii in disperare si imi dau mesaje daca am luat bacul si eu de rusine nu le am.raspuns... nu stiu ce sa ma fac. Sunt distrus

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare tare rau de escul tau, dar nu inteleg ce naiba ai facut 1 an de zile si nu ai invatat?
Acum ai 2 luni la dispozitie sa inveti cate 10-12 ore pe zi, inclusiv toate sambetele si duminicile, ca sa iei BAC-ul si sa iesi din rusinea asta.
Pune mana serios pe carte chiar de maine, ca nu-i de gluma!

| Violleta2022 a răspuns:

Parintii tai ce ti-au spus?