| Roby_3324 a întrebat:

Salutare, TPU am si eu o intrebare daca ma puteti ajuta vreau sa va intreb legat de metin2ro sau in general daaca gm poate vedea ca tu folosesti un hack de exemplu fishbot as dori sa-mi bag fishbotu dar imi este frica pentru ca nu stiu daca gm are un program anume care detecteaza hackurile as dori sa-mi spuneti oricum voi sta la PC nu voi fi afk si voi raspunde daca el ma intreaba ceva de vorba. Cativa prietenii mi-au zis ca nu vede doar daca vine langa tine si iti zice"buna ziua" si tu nu raspunzi... iar alti mi-au zis ca au un program care te detecteazastraight face vreau sa stiu si eu sincer big grin. FunDaaAaaAA &&&&

3 răspunsuri:
| RAZVY2112 a răspuns:

Scuze dar nu stiu imi zici numele tau de mt si caracterul pe care intri si regatul?

| Roby_3324 explică:

Dc sa iti zichappy?